ירוק בעיניים - הגליל העליון - נובמבר 2005

ירוק בעיניים - הגליל העליון - 25.11.05

הי יגאל, מי אמר שאין לנו ארץ יפה, רק שיקום... כל המחמאות על ה"ריחוף" דרך כל המקומות היפים והאהובים עלי. במצגות כאלה אתה תורם רבות למען ארצנו היפנה למען אלה, הרבים, שלא מכירים את מקום מושבם. יופי של צילומים ויופי של עריכה והסברים.
אני מלא הערכה לידע שלך ששופע מכל מצגותיך - דויד דייגי.


תודה יגאל. המצגת הגיעה בשלום, וכרגיל, לא הכזיבה. שלך, הניה.


ירוק בעיניים – מקסים!!! - שרה שדמי.


שלום יגאל, ושוב, כתמיד, תודה על משלוח המצגת, ומחמאות על תוכנה. מייק.


ליגאל שלום רב-קיבלתי את המצגת במלואה.כאיש שחי בגליל למעלה מ-25 שנה ומכיר היטב את כל המקומות שבמצגת אני מודיע לך שהתרגשתי-אתה גדול - יישר כח, מאיר.


יגאל שלום בתחילה שוב אודה לך על המצגות הנפלאותתתתתתתתתתתתת שאתה שולח לי, להתראות - גל

 

שלום יגאל! אין מילים. הצילומים מרהיבים וגם ההסברים הנלווים. יישר כוח. ד"ש לרותי. נירה וספייק

 

שלום יגאל. אתה מאוד פורה כמעט כל יום צצה מצגת חדשה והסברים ממצים גם אם נופלות שגיאות פה ושם. המצגת האחרונה על הגליל הירוק , מורידה את רמת המצגות . התמונות אינן מספיק חדות. למה?? בתקווה למצגות נאות יותר -עמיקם.

 

שלום, הגיעה אלי המצגת הנפלאה מבית היוצר שלך, "ירוק בעיניים" על הגליל. קצת התאכזבתי מהשיר המלווה, סליחה על השאלה, אבל למה קרפנטרס? אין שירים ישראלים על הגליל שהיו הופכים את החגיגה למושלמת יותר? תמשיך כך, המצגות שלך נפלאות. מאיר אבים

 

יגאל שלום! שוטטתי בהנאה במצגת הירוקה נהניתי מהנופים ומהצילומים המקסימים. ניכר שהינך בעל ראיה חד"גה ורגישות רבה. צר היה לי לשמוע את נעימת הלע"ז שליוותה את המצגת. ..... בברכת חג אורים שמח - נעמי, בני-יהודה, רמה


Visitor Hit Counter

בניית אתרים - ארטוויז'ן בע"מ