מפגש עם שפני סלע - נובמבר 2005

מפגש עם שפני סלע - 18.11.05

יגאל שלום! קיבלתי את המצגת. זה באמת מרתק. זה הזכיר לי את התקופה שליד שער הטכניון היו משתזפים על הסלעים בואדי. לקחתי אויר ומחכה. ג'קי.


חן חן יגאל. כרגיל. תבורך על פועלך היפהפה. מובן כי מצגת זו כמו האחרות מועברות בין השאר לכמה ממכרי (וקרובי) הדרים, מה לעשות, דרך קבע בניכר. שיראו ויקנאו. שבת שלום, יורם.תודה, היום אני מבין מה זה שפן ומה זה ארנבת - שוקה.


ליגאל שלום, כרגיל, יופי של צילומים, יופי של טבע ונוף וכיתוב בדיוק במינון הנכון. ורעיון ל"קפוץ" ולראות כבר אמרתי? לא, כי אנחנו אוטוטו בדרך... בברכה - מאיר קנוניץ.


ליגאל, מצגת יפיפיה !!!! (כרגיל). דובה.


מקסים כרגיל - בתודה- מוטקה קדר.


שלום יגאל. כרגיל אני תמיד מתפעל מחדש מהמצגות המרהיבות שאתה עורך. אני בטוח שאתה משקיע בזה עבודה רבה ולכן רואים את התוצאות. שאול.


שלום יגאל! תודה על המצגת היפיפיה , ממש מרתק. הייתי שם בעבר אך שפנים לא ראיתי . אז שמתי את המקום בתוכניות הטיולים שלי. ושוב תודה לך, מיוספה ועזרא אשל.


מקסים, מקסים, ושוב מקסים! המון המון תודה, ותעשה חיים... (בזמן שאנחנו פה עובדים) שבת שלום - גילה. (אחת מהנהנים).


יגאל היקר - שוב תודה על מצגת יפה ומאלפת,בשמי ובשם מכותבי הנלהבים. שבת שלום,רמי.


שלום יגאל! שוב מצגת יפה, כהרגלך, תמונות הנוף באווירת בין הערביים מצאו חן בעיני ביותר - שמעון.


צילומים נדירים, והסברים מאלפים על שפני הסלע. תודה יגאל, מזמירה.


ליגאל שלום, כמו תמיד אני מתפעלת מהמצגת, אבל הפעם התפעלתי גם בדברי הקישור. לא רק צלם מצויין אלא גם משורר. תודה לך, יהודית.


I wrote in hebrew, but apprantely you could not read it. I said, what beautiful photos , it makes me feel as if I am near rosh hanikra, but actually I am so far away. - Ayalah

 

יגאל שלום יפה מאוד. נראה כי ניתן לזהות שינוי מגמה לכיוון שירה ... להתראות אודי

 

לענין תמונות השפנים (מצלומי יגאל מורג) התופעה אינה חדשה עבורי. אני מכיר אותה       כ 30 שנה. בעקבות שתי שרפות גדולות בשנות ה 70 השתבש משהו בתנאי הקיום של מושבה קטנה מעל ראש הנקרה ומעטים מהם הופיעו במצוקי הנקרות ומאז המספרים גדלו בהתמדה. יתרון יחסי שהם מוצאים שם זו טמפרטורת חורף נוחה, אבל מאידך הלחות שם הרבה יותר יציבה וגבוהה בהשואה לפנים הארץ ובעבר נחשבה הלחות כגורם קיומי מגביל, בגלל מחלות דרכי הנשימה. כנראה שהחברה האלו לא קראו ....ספרי זואולוגיה!!! בברכות , מאסתר ויגאל סלע.


שלום יגאל, ראיתי בענין את המצגת שלך על שפני הסלע. לפני שנה חוויתי חוויה מיוחדת באתר כורזים. בקיץ לוהט באמצע היום התישבתי תחת עץ השיזף הענקי במקום. להפתעתי צמרת העץ רחשה מהמוני שפנים, שנוכחותי מתחתיהם כלל לא הפריעה להם. אם תזדמן פעם באתר הפארק הלאומי כורזים - יתכן ותוכל ליהנות מחוויה דומה, ואולי גם להנציח אותה בצילום. בברכה - שושנה.

Visitor Hit Counter

בניית אתרים - ארטוויז'ן בע"מ