הגשרים התלויים בישראל - אוקטובר 2005

הגשרים התלויים בישראל - 1.10.05

יגאל יקר! מיליון תודות על המקצועיות האכפתיות והנתינה, יישר כוח/ בקרוב אפנה לי את הזמן ללכת בעקבות המצגת - רינה כהן/

שלום רב יגאל, כהרגלך בקודש יופי של תמונות, יופי של הסברים מאירי עיניים. לאה נורי/


ליגאל ! תודה רבה על המצגת הזאת ועל המצגות הקודמות היפיפיות, שעד כה לא הספקתי להודות לך. אז עוד פעם תודה! חביבה/


ערב רגוע, יגאל: תודה מקרב-עין הן על המצגת הראשונה וגם על זו המשלימה. אלה שייכות לסוג המרחיב הנאתו של אדם מסביבתו. תמשיך בעשייה הברוכה שלך. עמוס/


שלום רב, צפיתי במצגת הגשרים התלויים ונהניתי מאוד. הצילומים יפים, מתומצתים, מעבירים את המסר הצילומי בלי התחכמויות מיותרות של "טריקים פוואר פוינטיים" שמוצגים חדשות לבקרים בתקופה האחרונה. גם הטקסט הנילווה כתוב וערוך בצורה יעילה. כאמור, יפה ,מהנה ומשכיל.
קלמי הרטל.


תודה על המצגת ה"נושאית" ועל מצגות קודמות שראיתי - נפלא! יש עוד גשר אחד תלוי – מעבר הולכי רגל לבית החולים בילינסון מעל רח' ז'בוטינסקי בפתח תקוה. גם הוא מיצירתו של האדריכל הספרדי קלטרווה. ולסיום, אם יורשה לי להציע שיפור: להוסיף את שמות מתכנני הגשרים – אדריכלים ומהנדסים במצגת. בתודה - אדריכלית רותי שפריר


איני יכולה שלא להביע את התרשמותי ממצגת הגשרים היפה הזאת, תמשיך לשמח את ליבנו, נילי

ליגאל – יישר כח על מפעלך להביא אלינו מנופי ארצנו באמצעות עדשת המצלמה מזוית אישית. אני נהנית מהמצגות ובכל הזדמנות צופה בהן. תודה אישית מקרב לב, רותי.מר מורג שלום וברכה ראשית אני רוצה לומר לך שמדי פעם אני מקבל מחברים שונים מצגות שעשית האחרונה שבהם הייתה על גשרים תלויים שכמובן הייתה מרהיבה ומשכילה אך ברצוני ליידע אותך שבפ"ת יש גשר תלוי של קלטראוה שאמנם עדין לא נפתח בגלל מחוקת משפטית אבל עומד ומייפה את הכניסה לעיר, אני מציין זאת כי בסיום המצגת ציינת "אלו הגשרים התלויים של ישראל" אז רציתי לעדכן אותך ואם תרצה לראות גשר זה הוא מגשר את רח' ז'בוטנסקי בפ"ת בין בי"ח בלינסון וקניון אבנת ועוד המלצה המראה של הגשר מכיוון רח' דנמרק בפ"ת הוא בעיניי היפה ביותר. בברכה - עודד.


יגאל שלום רב, מישהו שלח לי אי-מייל עם התמונות של הגשרים בארץ, ורציתי להגיד תודה! ממש מקסים. האם הגשר בתוך ירושלים, לא רחוק מבית המשפט העליון, הוא גשר תלוי? אומנם לא מעל נחל, ולא נמצא בחיק הטבע, אבל בכל זאת גשר יפה מאוד. שוב תודה, מרשה בראון.

 

יגאל שלום! מצגת יפהיפיה ומושקעת (הגשרים)! אשמח לקבל ממך דברים מענינים נוספים. תודה, רון.

 

יגאל שלום במקרה התגלגלה אליי מצגת של הגשרים התלויים שעשית. שמחתי לראות את צילומיך וגם את האתר שלך. מקווה שהכל אצלך בסדר ושיש חיים אחרי צ.א.ג....
גיורא וינבלום לשעבר מעבדת צ.א.ג.


מורג ידידי, שלום וברכה! המצגת על הגשרים התלויים יפה מאד. ואני מודה לך עליה. אני מודה לך על כל דבר יפה שתיצור ותאפשר גם לנו להנות ממחנה. לא מזמן התחלתי להנות ממחשב.אני מקבלת מכל מני ידידים מצגות שאני נוהגת לתייק לשלוח לאחרים שגם הם יהנו. על כן אני אסירת תודה לך על כל דבר מעשה ידיך, כל טוב - אלה שאול.


יגאל - יופי של מצגת, אנא המשך ועדכן והרחב אותה. dkenaz ליגאל שלום רב! רעיון יפה, ומצגת נחמדה, ועל כך תודה. דויד הגואל מצגת הגשרים מדהימה ביופיה . אני מכירה והייתי ברובם, פרט לחדשים בירושליים. בברכה - לבנה דברת.


תודה עבור המצגת. תצחק אבל בימים כמו היום זה גרם לי לדמעות! כמה יפה היא הארץ הזו ואשריך שפתחת אליה צוהר(.......גשר?...) תודה, ציפי גרינבוים.


שלום לך,
לא מסוגלת שלא להגיב על התצלומים המרהיבים של הגשרים התלויים!!!! איכות הצילום פשוט מעולה. רעיון הבאת הצילומים של הגשרים התלויים, שאנו עוברים על-פניהם אינסוף פעמים מידי יום ביומו ואיננו שמים לבנו אליהם, כאילו הם עוד איזשהו "מובן מאליו" והנה באת אתה ו"ניערת" את תודעתנו הציבורית. רעיון כביר !!!!!
לא מדברת אודות הסיפור שמאחורי הגשרים התלויים, כל אחד והסיפור שלו, כי אני אדם חזותי מאד בשל היותי אמנית והדיבורים פחות מדברים (נכון שזה דבר והיפוכו) אלי מאשר הצורות, הצבעים, האורות, הצללים וכו'. קראתי, אמנם, גם קראתי את הנכתב - מעניין. אך.... יפהפה !!!!!!!!!!!
שיהיה לך יום טוב, יעל.


ראיתי את המצגת המעניינת על הגשרים התלויים, אבל חסר לי הגשר התלוי ליד בית המשפט העליון בירושלים - לדעתי הוא משהו יוצא דופן. כדאי לראות ולהוסיף למצגת שלך. בברכה, נעמי שוט.


מצגת הגשרים וההסברים מקסימה!!!!! תודה, קרין.


שלום יכאל,
נדהמתי מהיופי מהגשרים והנופים...טילתי הרבה בעולם, אך אלה הם גשרים שלנו. לו רק יכלנו לבנות את גשרי החמלה, ההבנה בתוכנו ומסביבנו,,,, אילו מצאנו את השלוה והשלום.....ברכות, מנחמה ושלום דרור.


Israel's Hanging Bridges
יגאל מורג אתה תותח עם נשמה
מאברהם שביט - רעננה.


גם מעניין וגם מרהיב! תודה, ישראל.

בוקר טוב יגאל,
ראיתי את המצגת על גשרים בישראל ונהניתי מאוד. לא רק שהמצגת מראה את הגשר בתמונות מרהיבות, אתה מלווה כל גשר בהסברים המיידעים ומאפשרים
להגיע וליהנות מיפי הגשר וסביבתו.
ו
תרשה לי להעלות נקודה: ציבור המתכננים- אדריכלים ומהנדסים, ערים זה שנים שמעשה תכנונם /יצירתם מונצחת בתמונות ומצגות, בעיתונות ובאלבומים, ומשום מה שמות היוצרים נעלמים, לא מוזכרים. לעומת זה, כל תמונה בעיתונות שם הצלם נוכח. כאשר אתה קורא מאמר בעיתונות על פרויקט בניה כלשהו, בדרך כלל מוזכרים היזמים והתורמים הנהנים מפרי מחשבה ויצירה של אדריכלים, אולם שמם אינו מוזכר.
אני מזכיר נושא זה כמציאות ,לא כתלונה. אתה רשאי לנהוג כפי שאתה חושב, אולם יש לך כאן הזדמנות להעלאת רמת המידע שאתה מוסר במצגות היפיפיות
שתהיה לך ולכל משפחתך שנה טובה ומלאת יצירה. שלמה.

תשובתי היתה שהמתכננים לא טורחים להוסיף את שמם על הפרוייקטים, ואין לי שום יכולת לגלות מי הם!!! - יגאלVisitor Hit Counter

בניית אתרים - ארטוויז'ן בע"מ