שחרית של שבת בעין עבדת - אוקטובר 2005

שחרית של שבת בעין עבדת - 25.10.05

שלום יגאל, אכן חוויה מרנינת לב ונפש, חסכת לי לקום מוקדם בבוקר והבאת את הטבע למיטתי, להתראות מדןמצגת מקסימה ביופיה. ממש אומנות . ברכות, נעמי רכס.שלום יגאל, התצלומים מעין עבדת יפהפיים ומרגשים,מזכירים טיולים וחוויות ועושים מצב רוח טוב. המצגת שלך הגיעה אליי היום, ערב שבת, ממש - עונג שבת. תודה ובהצלחה, ו - שבת שלום, מיה ברתל.

 

יגאל, מיליון תודות!!! על הצלילים ועל המראות, ועל ההסברים המאלפים, ממש עושה חשק לעזוב הכול ולטעום מארצנו הקטנטונת, שבת שלום, רינה כהן.

 

 
יגאל, תודה. יישר כוח! אתה חוזר וגורם לנו הנאה בכל פעם, אין כמוך! רותי ומייק לבנה.

 


יגאל - השלום והברכות
מצגת הממת ביופיה, תודה ויישר כוח שבת נפלאה, גבריאלה .יגאל יקר! יפה מאד ותמשיך להשכים קום ולצלם, שבת שלום רפי רמון היי יגאל נהדר, מאלו של הטבע במיוחד אני נהנה יותר שתי הערות 1. השקופית השניה עם הסופית לא עולה טוב 2. אין דבר כזה קנה-סוף - יש קנה וזה מה שבתמונה ויש סוף עם פריחת הסיגר, אנחנו משתדלים שנים לשרש טעות זאת מתלמידותינו ואשמח אם תתקן, למצגותיך תפוצה רחבה וזה נהדר לקבל אותן בסיבוב שני ושלישי! המון בהצלחה ושבת שלום - שי.

 

פשוט מקסים, תודה רבה ושבת שלום, תמר גריזים.


כמו תמיד מצלמתך רואה את שהעין מחמיצה - אורי.

 

מצגת יפה, התרשמתי במיוחד מהצילומים של השתיה של בוקר. המוזיקה תורמת להנאה
שבת שלום, דן מרום.


מעולה,מעולה, מעולה !!! - ז'ק בז'ה

יגאל היקר תודה על תחושת השלוה שמתלווה לצפיה במצגת, שבת שלום - משפ' קינן

שלום לך יגאל, קבלתי ממכר את התמונות מטיול לעבדת והתפעלתי מאד. רותי

נהננו מאד ממצגת עין עבדת - יש לך עין רגישה ולראות את משפחת היעלים - מקסים, הלוואי ויכולת לתת גם הסבר באנגלית לצילומים ואז הייתי שולחת גם למכותבים בחו"ל? בתודה נורית ואליהו תמרי.

 

שבת שלום יגאל. אך, מה יותר יפה מלקום בבוקר ולראות מצגת יפה כזו. המשך להנות ולהנות. רינה.

 

יגאל שבת שלום! תודה על המצגת המדהימה! להרגשתי הצלחת להעביר יותר מקצת מהחויה. תבורך! עדה'לה.הצלחת גם הצלחת ובגדול, יגאל.
לפני שנתיים ביקרתי בפארק יוסמיטי בקליפורניה. מוכר וידוע שם האגמון הקרוי Mirror Lake. אז אני מודיעך שלפי עבודתך המעולה אין לנו מה להתבייש כלל ועיקר. ואנו בנגב השחון! הבריכה היפהפיה בעין עבדת שלנו ממש ראי למהדרין. ישר כח! יורם .יפה מאוד, התרשמתי מן הצילומים, המוסיקה וההסברים, כה לחי, בכבוד רב - עוזי טאובר.

 

שלום רב לך יגאל! מצגת יפהפייה!!!! ביקרתי במקום (בעין עובדת) פעמים אין ספור, החל משנת 1955. וכל פעם אני נפעם מחדש. אתה, יודע לצלם, את מה שכל אחד רואה, בזווית המרשימה והיפה ביותר. גם אני מצלם כבר שנים רבות ובהחלט אני יודע להעריך נכון את איכותך. מניסיוני אני יכול לספר לך, שצילמתי המון באזור ים-המלח (עבדתי במ.י.ה. 35 שנים החל משנת 1962 ומאז הייתי גם תושב ערד במשך 42 שנים). וברוב המקרים שהצגתי את הצילומים בפני חברי שעבדו איתי ונסעו איתי כל השנים, הם לא ידעו לשייך את הצילומים למקום הנכון ועל-פי רוב לא הכירו כלל את האובייקט המצולם. בברכת שבת שלום, יעקב בארי.יגאל שבת שלום, המצגת מדהימה. יישר כוח. נירה.


שבוע טוב לכם, תודה על שאתם משתפים אותנו בחוייה יפה כזאת, יישר כוח נורית ושמעון.

 

שלום ליגאל ולרותי גם! תודה על המצגת היפהפיה ממש קנאתי שלא אני מששתי במו עיני את המראות. שיהיו לנו ימי חול שמחים ומהנים ושוב שלום ולהתראות מגדעון ואיה אור.


יגאל שלום רב, כרגיל, הפתעה נעימה ומרנינה לשבת, ועל כך שוב המון תודות. אגב, למה לא תעשה מעבודות הצילום, ההסברים והמפות קצת "קרדום לחפור בו". קח סכום קטן לכל מצגת, שים אותו בין אתרי הטיולים בארץ - אין הרבה כמו שלך ברשת, ועשה הרבה לליבות אוהבי הטיולים בארץ ו,,,גם קצת לביתך. אני מצרף מידע על מערכת לחיוב וגביית תשלומים. אשמח לעזור בעניין. בברכה - מאיר.

 

שלום יגאל! אני חובבת צילום, ומאד נהניתי מן המצגת האחרונה(עין עבדת) שהועברה אלי. גלשתי אל האתר שלך ומצאתי אוצר, שמצא מיד את דרכו אל רשימת המועדפים, על מנת שאוכל לשוטט בו במהירות ולעיתים מזומנות. יופי של עבודות! באשר לפרזנטציה - אישית הייתי מעדיפה פחות אפקטים, אך מתוך עיון בתגובות השונות, אני מבינה שזה עניין של טעם. בכל זאת - פשטות וקיצור הם ממעלותיו של האמן. תודה, ואשמח להמשיך ולהנות מעבודתך היפהפיה, יהודית יצחק.

 

רב תודות על המצגת המרתקת, בברכת שנה טובה - מוטקה' קדר מאד נהניתי.

 

עבודה יפה !!!! פרופ' מרש אברהם


יגאל שלום! כרגיל אין בפי מילים לתאר את המצגת. יש לך כישרון להראות את הדברים כאילו אנו חווים אותם בעינינו שלנו. אני שוב מודה לך שאתה שולח אלי מצגות מרהיבות אלה. תודה, יהודית אריאל - בית העמק.


שלום יגאל,
כמו כל דבר שאתה מצלם, גם התמונות במצגת זאת היו מרשימות. ככלל המצגת הצליחה לעביר משהו מהאוירה הקסומה של האזור. תודה, אוריאל

 


בס"ד. יגאל, מקסים הרבה יותר מתמיד, שבוע טוב - שי.

 


meod yafe Yigal...samti kesher al haatar sheli... www.netiva.net

 

נהנינו מאוד מהצפיה באתר המקסים שלך. נשמח מאוד להצטרף לטיולים ולרשימת המכותבים. בתודה טלי ויובל קדר.


ליגאל מורג - הרבה תודות על האתר היפהפה שלך, תבורך על היוזמה להנציח את המקומות היפים והמעניינים בארץ שלנו. ותודה נוספת על ההסברים המלווים את המצגות . אנחנו אוהבים לטייל ובטוחני שהמצגות שלך יעזרו לנו יותר מכל ספר לבחור יעדים לטיולים שלנו. יש לי בעיה לגבי פתיחת המצגות. כשאני פותחת אותן, מתוך האתר. היה טוב אילו היו "משתרעות" על כל המסך, וכך היינו יכולים להנות מהצילומים היפהפיים שלך. פ. ברודו.

 

שלום יגאל, ראיתי את המצגת מעין עבדת ולבי רחב. אשמח לראות דברים נוספים, תחיה.


יופי של צליל, טבע נוף ו....שלווה... הצלחת לרגש אותנו עם יופי "המדבר" !!! הצבאים, המים ,קנה הסוף והקניון העבירו בנו הרגשה כמו היינו לרגע קל על פיתחו של גן עדן... המשך לצלם ולחלוק עימנו חוויותיך.
בברכה - גליה וגיא ברקן, עין חרוד מאוחד.


ליגאל מורג הנכבד. תודה מקרב לב על המצגת היפי פיה על עין עובדת. בקרתי שם לראשונה לפני חמישים שנה, עם אשתי ז'ל וביתי הגדולה, נסענו בקטנוע וספה עד פתח הקניון. משם הליכה רגלית. בברכה - אביגדור הירשפלד יגאל שלום! תודה על המצגת הקסומה מעין עבדת, התמונות נהדרות ביחוד תמונות העקבות, הרגשתי כאילו אני נמצאת שוב במקום.   שבת שלום אריאלה.


נהניתי מאד מהמצגת על הטיול בקניון עבדת. מצפה להמשך. ישראל.


יגאל שלום! מסמך מרגש. הגיע אלי מחברה. יישר כח ליצירה וליוצרים. צילומים מרהיבים, רעיון נפלא המחבר את הצופה עם עולם מיוחד המתקיים סביבנו ואיננו תמיד מודעים לעוצמתו ,יופיו והדרו. יישר כח עלה והצלח. שמעון מלכה.

Visitor Hit Counter

בניית אתרים - ארטוויז'ן בע"מ