סימטאות ירושלים - מאי 2005

סימטאות ירושלים    28.5.05

יגאל,

תודה על המצגת. אתה תמיד מצליח להביא אותנו לפינות לא מוכרות למרות שביקרנו במקומות המצולמים. זה מה שנקרא עין של צלם. יורם הורביץ.

 


הרבה תודות כרגיל, ההנאה צרופה חיים טל.

 


שלום יגאל

הרבה תודה מקרב לב עבור משלוח המצגת המצטרפת למצגות הנפלאות שהכינות עד כה כל טוב .

 ובהצלחה בהמשך שאול.

 


ליגאל מורג שלום רב, קיבלתי מחברה את המצגת על סימטאות ירושלים. המצגת מאד יפה ומרשימה ומגלה פנים חדשות של העיר. אבל - אני רוצה לשלוח אותה לחברים בחו"ל, לא יהודים שאינם יודעי עברית. האם אפשר לקבל את המצגת עם כיתוב אנגלי?

הערה: המנגינה המלוה את המצגת יפה מאד ואני מאד אוהכת אותה, אבל חושבתני שלמצגת על ירושלים ראוי היה לצרף מנגינת שיר על ירושלים כמו "מעל פסגת הר הצופים" או אפילו "ירושלים של זהב". בתודה ובברכה - זהר אלופי.

 


ליגאל שלום, שמי אמנון רמון ואני חוקר במכון ירושלים לחקר ישראל העוסק בגדר ההפרדה וירושלים. התרשמתי מאוד מן המצגת שלך ושאלתי אם אוכל להשתמש בכמה מן התמונות במסגרת הרצאות על הגדר, תוך ציון שמך, זכויותיך וכד'. אם תרצה אשלח לך חוברת שכתבתי עם קובי מיכאל בנושא הגדר וירושלים תחת הכותרת "ירושלים גדר סביב לה". תודה וכל טוב אמנון רמון.


שלום לך יגאל, ראיתי את המצגת שלך על ירושלים - ריחות וצבעים. מאוד נהניתי ונזכרתי בימים הטובים שטיילנו שם. ברצוני לדעת אם יש לך מצגת זו גם באנגלית - כי אני מתכתבת הרבה עם חו"ל וחשוב לי שהם יוכלו גם לדעת על מה שעיניהם רואות. אם יש לך - אשמח לקבל. אני גימלאית ואוהבת מאוד לצלם, כך שהתרשמותי היא כפולה. ותודה לך על כך. בברכה, יונה מגל.


יגאל שלום,
קיבלתי איזשהוא מייל ובו קישור למצגת שלך. אני חייבת לציין שלרוב אינני נוהגת להתייחס למיילים מסוג זה, אולם לשמחתי הפעם חרגתי ממנהגי...
התרשמתי עד מאוד וממש הרגשתי צורך לפרגן. המצגת שלך יפיפייה, תמונות מצויינות, עשוייה בטעם, הסברים פשוטים ומספקים. ממש עושה חשק לנסוע עכשיו לירושלים.... אז כל הכבוד, יישר כוח!!!
ולא סתם אומרים....זו העיר היפה בעולם!
בברכה - מעין אביב.

שלום יגאל, קיבלתי הערב את המצגת שלך על שכונות בירושלים, וכמו תמיד, יופי של מצגת ויופי של הסברים! חסיה דבש.

Visitor Hit Counter

בניית אתרים - ארטוויז'ן בע"מ