ים המלח טובע - מרץ 2005 + שידרוג ביולי 2011

ים המלח טובע – 3.3.05


יגאל שלום

כאחת שמכירה את המקום וראיתי מה שקורה כאשר הים נסוג, אני מודה לך על המצגת. עצוב לראות את הים הולך ומתייבש. תודה על המצגת היפה. יהודית אריאל - בית העמק/

 


תודה על המצגת המרהיבה, כל כך עצוב! עדהלה/

 


יגאל תודה,מזכיר לי נשכחות. בילינו שם פעמים אחדות וההנאה היתה גדולה. יורם.

 


שלום לך יגאל מורג

תודה עבור המצגת, אפשר לסכם במילה אחת , ח ב ל !!!!!!!שזה קורה ממני. לאה.

 


יגאל שלום! מאד נהנה מכל מצגת שלך . זה תמיד עם תוכן ומלא עניין, תודה - קינן.

 


.תודה רבה על מצגת מאוד מעניינת. מירה - ידידי כדור הארץ המזה"ת

.

 יגאל שלום - זה עתה ראיתי את מצגת ים המלח. ממש מלאכת מחשבת שמעון.


יגאל, המצגת שלך נפלאה. - דורון.

 


.

מצגת נהדרת !! - כמו מצגות אחרות שלך שעוברות ברשת – דובה

 


יגאל שלום

הגיעה אלי בדאר אלקטרוני המצגת הנפלאה שלך על ים המלח. היא הגיעה בדיוק בזמן: במסגרת האגודה הישראלית לחקר הימים בה אני חברה ועד אנו מארגנים יום עיון שנושאו הוא - העלמות ים המלח. התאריך והמקום עוד לא נקבעו אך מדובר לכל המאוחר על הסתיו הקרוב. האם תהיה מעונין להציג הרצאה שתהיה הרחבה של המצגת הזו? תמר זהרי.


יגאל, אנשים כמוך הם נכס לאומי. אני אשמח לקבל ממך, ישירות, עוד מצגות מדהימות שכאלה.
ארז בר-זיו.

 


שלום מורג ! יופי של מצגת, מאד מעניין, יפה וממצה, כמובן אלי רז מדריך מ ר ת ק.

אז תודה על ההארה!!! מיכל.

 


המצגת הנפלאה הזו מזכירה לי את "ים ארל" שהצטמצם וכמעט נעלם, אשר עובדת הצטמצמותו והמלחתו של כל האזור גרמה לשינויים קיצוניים במזג האויר. (מידבור).
אם מחפשים באינטרנט את השם: "
aral sea
" אפשר לראות תמונות מרשימות. בינהן גם תמונה של ספינות דיג שנשארו תקועות בתוך "ים" של חול ומלח. ממש מרשים ומדאיג!! בלהה נחליאלי.

 


יגאל שלום! שמחתי לקבל את המצגות הם נהדרות. תודה כומר.

יגאל מורג, אדון נכבד!

תודה לך על ההשקעה והעבודה היפה שעשית. על פניו הנתונים שהצגת נראים רע מאוד, השאלה הפשוטה המתבקשת שלא נענתה במצגת  האם יש מה לעשות?

אם כן (יש מה לעשות), אנא ממך שלח שוב מצגת מעודכנת מאחר שיש רבים שמאוד היו רוצים להעביר את ים המלח גם לדורות הבאים ו"אולי" חלקם יהיו מוכנים לעזור במה שאפשר! תודה לך בכל מקרה, ויישר כח.

 

 

שלום יגאל

קראתי והתבוננתי בכתבה שהכנת על ים המלח, כתבה יפה! השאלה האם לאלי רז יש תשובות איך להחזיר חלק מהטבע היפה לקדמותו? לדעתי אפילו אם יזרימו מים מים התיכון לא יעזור. את זה היו צריכים לעשות לפני דור או יותר, בעזרת תעלת הימים אם זיכרוני אינו מטעה נשאר לנו למרבה הצער להתבונן בטבע הזה ולנסות להמשיך ולהנות ממנו, שבת שלום, רענן.

 


שלום מר מורג! צפיתי מבועת במצגת המוות ,של ים המוות.. ויש לי שאלה - למה אתה לא מציין ולו ברמז.... את אחריות מפעל המיים המינרלים של הקיבוץ לכך שהים גווע? נחל דויד גווע, עין-גדי מוכרים לנו את המיים שהם שלנו מלכתחילה...ועוד מגלגלים עינים כאילו אין להם חלק בייבוש הים...? לתשובתך אודה ערן.
 

שמי שחר, אני חבר בצוות ההדרכה של בית ספר שדה עין גדי מטעם החברה להגנת הטבע. לפני זמן לא רב, קיבל הצוות החלטה בנוגע למצב המדרדר של ים המלח. ההחלטה היא לקיים יום בנושא ים המלח בהשתתפות המונים וכן להביא למודעות הציבור על מצב ים המלח, על ידי כך להניע קבלת החלטות בממשלה החדשה ולהביא לניצול מים מהטפלה בלבד. זאת על מנת שנוכל להמשיך להנות מים המלח גם מבחינה תיירותית ותעשייתית בצורה נכונה. לאחר קבלת ההחלטה הזמנו את החוקר אלי רז על מנת לקבל יותר מידע ובנוסף הגיעה אלינו באי מייל המצגת שלך. עלתה המחשבה כי מצגת מסוג זה והפצתה ברחבי הארץ עלולה לתרום בפרסום יום הנושא. בשם צוות בית ספר שדה ברצוני לבקש את עזרתך בהשאלת חלק מן המצגת שהכנת, לפרסום יום הנושא ים המלח. תודה בכל מקרה, ואשמח אם תיצור עמי קשר בהקדם, שחר רון-אל.


יגאל
הפעם, עלית על אחד ממכאובי-הטבע, שעדין לא פתרו עצירתם. היטבת לתאר בכשרון, אחד מפגעי הטבע המדהימים ומפחידים -הבולענים, המאיימים לבלוע, את הנופלים לקירבם - סמוך-להם - ניגוד: יופיים של יצירות-טבע, מרהיבות ביופיין
היה לי ידיד: יענקלה קולטון-גיאולוג מושבע. עמו הלכתי וראיתי-לראשונה, את תופעת-הבולענים, עדיין היו מעטים(בתחילת שנות ה-90 ) פזורים סמוך לימה-הדרומית זה נראה, כחידוש מפליא ועדיין לא-מסוכן אז. המילים-המלוות, משלימות כמו-שירה, את מראות צילומי-המצגת.  בהערכה. מוטי קופר. מדריך - האוהב גם טבע-אכזר.. .
 

בתחילת יולי 2011 שידרגתי את המצגת והפצתיה בשנית, להלן התגובות

יגאל שלום רב
לצערי שוב, כל מילה ומילה שלך - בסלע .
כמוך אני קורא את הפירסומות של מפעלי ים המלח ומתפפפפווווצץ, תרתי משמע. (עברתי לשיטת בת היענה - פשוט מתעלם אחרת, הבריאות ניפגעת)
שנים של ניצול חסר עכבות תמורת בצע כסף תרתי משמע בחסות כל ממשלות ישראל הגורפות לכיסיהם כספי שוחד ושלמונים, וכולם שותקים. ועכשיו המערכה שלהם לשיפור התדמית - ממש לא יאומן.
איפה כל ארגוני הירוקים, שמירת הסביבה, רישעות הטבע, השלי יחימוביצ'ים והתיקשורת למיניה, איפה, איפה כולם ? כל טוב ושבוע טוב בנצי פרחי. ירושלים

ליגאל, שבוע טוב! וכמו תמיד – יישר כוח גם על מצגת ים-המלח! בידידות, יהודה זיו.


יישר כוח! סו"ס קם מישהו וצועק. גם אני מתפוצצת לרראות את התשדיר של מפעלי ים המלח. מקוה בכל לב שמשהו יזוז סוף סוף ואפילו גם בזכותך.
תודה. מאירה פנ.

ס

שלום רב
אשמח מאד אם תכלילני ברשימת הנמענים הזוכים לקבל ממך את המצגות היפיפיות שאתה מכין. בתורה מראש. דני רזגור.


יגאל, מעניין שבשום פרסום לא כתבו או אמרו מה שוקע בבריכות האידוי. החומרים השוקעים ראשונה הם גיר וגבס. אותם מפעלי ים המלח אינם צריכים, לכן הם משאירים אותם בבריכות האידוי, והם אלה שמגביהים את מפלס המים. אמר לי חבר גיאולוג: הם אוהבים לגרוף כסף, אבל לא להשקיע בסילוק המפגע שהם יצרו. את הגיר והגבס אפשר לנצל לצורכי בנייה, אבל זה כבר סיפור אחר.   אהרון לירון.


היי מורג ושבוע טוב
אני שמחה שאתה מציף את מה שקורה שמשקף את המציאות העגומה שלנו, שהקברניטים באים לנפח את האגו שלהם במשרדים ולא עושים את המוטל עליהם בשטח.
אני מאחלת לנו שיירבו כמותך במישראל ואולי תבוא לנו הישועה והדברים יתבצעו לפי מה שצריך ולא לפי איך זה ניראה.  לפי דעתי אתה גאון בהעברת המסרים דרך המצגות, תמשיך בדרכך התורמת לנו ולאנושות.
אני מודה לך מקרב לב על המצגות הנפלאות שאתה מציג ומייצר.
כרמלה מושב גיתית, בקעת הירדן.


יגאל היקר.
יישר כוח עבור מצגת שמבהירה הבהר היטב את הידוע לרבים.
אני מהמר כי גם במקרה של מפעלי ים המלח, יש לנהוג על פי האימרה הידוע מימי ווטרגייט: "Follow the money track".
המסקנה הכואבת היא - לא ייעשה דבר בענין לפני שיקרה אסון בנפש.
שלא נדע. יוסי.

כל הכבוד לך על המצגת המעודכנת.
מספר פעמים בשנה אני מביא תיירים/חברים מחו"ל לראות את ים המלח וכואב לי כל פעם להסביר להם שמה שהם רואים ומתלהבים מהמראה, בירידה מערד לשפך זוהר אלו הברכות ולא הים עצמו. אני עוד זוכר את ים המלח כאשר עליתי עם כל חיילי הטייסת למצדה בשביל הנחש בשנת 1963. חבל שהמנהיגים שלנו שאנחנו בוחרים בהם מדי פעם לא שומרים על הטבע. היה פעם פרויקט תעלת הימים, מה קרה לו (שאלה רטורית). בתודה. אלכס גל.


איזה יופי של זוועה. רותי

 

שלום יגאל.
מזעזע ממש,
מכעיס נורא, ומה ניתן לעשות? האם לשלוח לגבי גזית? האם לפתוח עצומה? כמה שאנחנו קטנים.................כל פעם שראיתי את הפרסום כעסתי.
תודה רבה על המידע, Best Regards, Monique


יגאל בוקר טוב ושבוע טוב ופורה, המצגות שלך הן פשוט נפלאות שמחה לקבל אותן ומעבירה הלאה, האחרונה של ים המלח עצובה וידועה, ואיש לא פוצה פה. באיזה מדינה אנחנו? לעומת זאת על הייקים, שגם אני הייתי שם, ארסוף. אאידה מקסים!!! תמשיך עוד הרבה שנים טובות
ובריאות. כל תמונה שלך שווה אלף מילים.     תודה ליאור נחשון.


בוקר טוב יגאל
טוב לדעת שיש עוד אנשים שמתפוצצים מכעס על הפרסומות המטעות והמקוממות של מפעלי ים המלח הידועים לשמצה. לעומת זאת, כלל לא מפתיעה אותי שתיקת הכבשים של הממשלה.
תודה על המצגת הנהדרת - נאוה.


שלום מר מורג.
אני לא מכירה אותך אישית אבל כן מכירה אותך דרך המצגות שלך. המצגות שלך יפהפיות ומשמחות אותי תמיד ועל אודה לך מאוד על המצגת על היקים שגם אני נמנית עליהם. ושוב תודה, יהודית ממלוק.

 

בוקר טוב מר מורג.
איזו מצגת מדהימה ומלאת תוכן. הייתי מבקשת ממך כמה מילים באנגלית (אור לגויים) כי כך מתחילה גם ההסברה שלנו ועל ארצנו.   לילי.


יגאל שלום
ריגשת אותי עד דמעות.
ים המלח שלנו הולך ונעלם, צריך למנוע זאת בברכה חמה ובתודה. שוש סגל.ליגאל - שבוע וחודש טוב לך
תודה על המצגת ועל דבריך . יישר כוח. ממעריץ שלך - אבי קרב.


ליגאל שבוע טוב
השקעתך יוצאת הדופן, כהרגלך, לא פחות מהטוב ביותר, בכל זאת תמהתני: כיצד יתכן שהמדינה המקבלת תמלוגי עתק מהחברה המנצלת את המשאב הלאומי אינה משמשת כאחראית הן לצפון והן לדרום? כלומר, מהכנרת כבר נפסקה זרימת המים הטבעית בגלל השאיבה למוביל הארצי - אחריות המדינה. קבלת תמלוגי עתק מניצול אוצרות הים - התערבות המדינה. איך במצב הזה אין גוף ממשלתי כלשהו שעקב במשך השנים כדי לפתור את הבעיה מבעוד מועד??? בקיצור: רגולציה? האמנם "לעולם תקח" אך לגבי התוצאות - כמו שלשת הקופים???? אולי יש כאן רק רבע אמת מצד המפעל, שנוסד אגב ע"י איש פרטי, נובומיסקי, עוד בימי הבריטים, המשיך עם ממשלת ישראל אך עבר הפרטה כדרך ליעול.
בברכה, רחל .


!הי איגוש
אתה כל כך צודק והמערכת השלטונית שהייתה צריכה להגיב - אכן מושחתת. אם היית מתעמק גם בתהליך, שלפיו ניתן לחברת מפעלי ים המלח הזיכיון והזכויות הנדל"ניות היית שם לב שכל אותם אנשים, מטעם הממשלה, שהיו המחליטים בנושא הזכויות - מכהנים כיום במועצות המנהלים של מפעלי ים המלח במועצות השונות של כי"ל כדירקטורים, הם אפילו לא מתביישים להופיע בכנסת ולמנוע מהכנסת לקבל החלטות בדבר המשאב הלאומי בנושא המשקעים של המפעל.
החוצפה עד כדי כך גדולה, שאפילו שר התיירות הנאור רצה בתחילה להרוס את המלונות ולא להטיל על החברה את קציר המלח. (מוזר שבירדן אין בעייה כזו)י
במקרה לא הצליחו בעניין זה באופן גורף - אבל הצליחו באופן חלקי. את ההוצאות לקצירת המלח יחלקו שווה בשווה בין המלונות, המועצה האזורית תמר, הממשלה וחברת ים המלח ש ע ר ו ר י ה
ברכותי - דודו
 
 
. שלום יגאל
ים המלח הולך ומתייבש כתוצאה מ"גזילת" כל מקורותיו ע"י מדינת ישראל (הכנרת והירדן), סוריה וירדן (הירמוך) וירדן כל נחלי האגן המזרחי. ים המלח הדרומי ( דרומית ללשון ) היה מתיבש בכל מקרה..
ים המלח מתייבש והולך, שלא בגין מפעלי ים המלח זאת למרות שבריכות האידוי מגבירות את ההתאדות. הזרמת המים אל בריכות האידוי, אכן מזרזת את ירידת המפלס בחלקו הצפוני העמוק של ים המלח. אבל "יוצרת" את בריכות המים ( מה שמכונה - ים המלח ), עליהן מתבססת התיירות ההולכת ומתפתחת לאורך גדותיהן. אכן, ללא מפעלי ים המלח לא היו מים באזור המלונות הנוכחי.
אין זה גורע מהדרישה ממפעלי ים המלח לטפל בבריכות למניעת סכונים סביבתיים, כפי שנדרש מכל מפעל יצרני הנהנה מפעולותיו. ידוע שהפקת האשלג וכו' יוצרת השקעת מלח בתחתית הבריכות והצורך בפנויו על מנת להותיר נפח/עומק מים המתאים לתהליכי היצור. חבל, שכמו בנושאים רבים ואחרים, "מתגלים לפתע" דברים שהיו אמורים להיות ידועים מראש. אם בתוכנית המפעלים היה להגביה את הבריכות עד אין סוף - אסור היה מלכתחילה להתיר את פיתוח התירות ובניית בתי המלון. אם נתן האישור לפתוח התיירות יש לחייב את יוצר הבעיה לטפל בה למניעתה. את ים המלח הפקירו בידיהם של טייקונים, שכל מחשבותיהם כיצד למקסם את רווחייהם.
ים המלח הוא יקר לכולנו ואפילו משקיעים מאמצים על מנת שיוכר ע"י אומות העולם כאתר יחודי - לבטח אין הכוונה לבריכות אלא לחלקו הטבעי. על מנת שגם הוא לא יעלם - חייבים ליישם את אחד הפתרונות הקיימים על המדף ולהחזיר "מים אבודים" אל ים המלח. דן


תודה.. חבל על הבריאות.. הם לא היחידים בתחום הפרסום החלקי, המטעה והמרגיז..
שבוע טוב ויישר כוח, שמואל.


שלום יגאל,
המצגות שלך תמיד יפות ומענינות, אבל המצגת הנוכחית - ממש שוברת לב, ביחוד לישראלי יליד הארץ משנת 1925. אני מקווה שאמנם ייעשה המאמץ האדיר והיקר ביותר להצלה מסוימת. אני עוד הספקתי בזמנו, בהיותי בפלמח, להתאמן בסביבות קליה בצפון. תודה על המצגת המענינת והזועקת מהכאב. תודה יגאל. משה איש שלום

 
יגאל, לילה טוב
הערב ראיתי את התשדיר הממריד הזה שבו פתחת, וחשבתי לעצמי ..אם היה "לנו" כסף להגיב בדרכם..או איך והיכן ובאיזו דרך..יש לענות ולהעלות מחאה..והרגשתי שאין בי את הכוחות לזה, וכך עמדה ונותרה המצוקה והכאב, פתוחה, משוועת..
והנה אני מתיישבת כאן ,פותחת את הדברים שלך..ולא מאמינה איזו תשובה מהירה..נשלחה אלי...כנראה שניתן בזה הסימן שלא עוד התקפלויות מול "אנשי הכוח" ואין להנמיך קומה..וכי האנרגיה הזו של האנשים שכואבים ורגישים לאמת הצרופה "בתבנית מולדתנו" האהובה,..האנרגיה הזו מבקשת להיאסף ולקום אל מול כל העוולות הללו "בגוף ובנשמה" וכי מספיקה הייתה המחשבה הזו שקיננה בכדי ליצור את החוט המחבר הזה ביננו ויתכן שבכך ניתן איזה אות.
תודה,יישר כוח..אני כהרגלי-מפיצה את "כל תורתך" לשאר "אנשי הדת" ה"כחול לבן"(ירוק)
ליל מנוחה. דלית

 

למר מורג שלום,
כרגיל מצגותיך מעניינות, מאלפות ובמקרה זה חשובות להבנת הבעיות של אחד מפלאי עולם שנמצא בחומינו. יישר כוח והמשך בעבודתך החשובה.
אגב, איך נקראים הבולענים באנגלית ? מה השם הגיאולוגי המדעי שלהם?בתודה. אליק.אחת המצגות המרתקות ביותר והמדאיגות ביותר. אני לשם לא מתקרב יותר.
נראה לי שהאסון יהיה עוד בעשור הזה.
המשך לבנות מצגות מרתקות כמו שרק אתה יודע. המשך יום נעים. צדקה מנשה.שלום יגאל.
אתה ממשיך להפתיע ולהנות אותי במצגות הנפלאות שלך הפעם החלטתי גם לומר לך את זה תמשיך בזה להנאת כולנו.
תודה –פסח בית אלפא.


יגאל מורג שלום
אתה איש נפלא שמענג רבים בכתבות מצולמות מהטובות שיש! נופי טבע מרהיבים מהארץ והעולם, אנדרטאות אסון המסוקים, הכול ברגש של כתיבה ואיכות צילום מצויינת המשתלבת עם הסיפור. מקרה ים המלח - אלמלא כתבתך, נוטה הייתי להאמין שחב' ים המלח עושה גם למענינו. איני מאמין, שלך אין מהלכים אצל גורמים מתאימים- ניסת את השר ארדן? (שלח לו המצגת) אין לך איזה "כרמלה מנשה,? / איזה איש FACE BOOK?
אני כבן גילך ולא מקושר, אבל אם תגיד " אני עשיתי המיטב ומרים ידיים" אנסה לגייס את "מיטב הנוער".   בברכה, יוסי כהן.

 
שלום יגאל
בסתיו 1939, חדשים ספורים אחרי עלייתנו ארצה מאיטליה, התקבל אבי המהנדס הכימאי ד"ר פאולו (שאול) סגרי ז"ל לעבודה במפעל האשלג שהקים משה נובומייסקי. חופשות רבות בילדותי ביליתי בסדום ויש לי זכרונות יפים. לבי כואב על ים המלח. חתמתי על עצומה לחייב את "מפעלי ים המלח" לממן את "קציר האשלג". זה עדיין לא מספיק. הממשלה צריכה להחליט איך לממן/להזרים מים לצפון ים-המלח. ויפה שעה אחת קודם!
בידידות, כלילה

 

יגאל שלום
הפצתי את המייל שלך לכל מכותבי, והרשיתי לעצמי להוסיף את ההקדמה המצורפת. רק אם נצליח לעורר מחאה צבורית רחבה ונמרצת כנגד כוחם של מפעלי ים המלח ומשפחת עופר, שכבר מפעילים את התקשורת – ראה מודעה היום ב"הארץ" נוכל לגרום לכך שמפעלי ים המלח ישאו בכל ההוצאה של קציר המלח, ואולי גם להביא את ממשלת ישראל לפתרון אספקת המים לים.     בתודה ובברכה. רמי פרי.ליגאל מורג שלום רב!
אני לא מקבל כמובן מאליו את העובדה שאתה טורח בהתנדבות לשתף רבים בפרי עמלך ללא תמורה, ולכן תודותיי מקרב לב לכל המצגות רבות הערך ששלחת אלי. כמו כן על המצגות המרשימות שבאתר שלך.  אגב, משום מה לא ניתן להעביר הלאה את המיילים שלך עם המצגות למי מרשימת התפוצה שלי שנראה לי שיהיה לו עניין במצגת ספציפית זו או אחרת וזאת מאחר ש"דואר וואלה" לא מעביר יותר מ 10 מגה. לפיכך אני מפנה חברים ישירות לצפיה באתר שלך.
נראה לי שיש מקום לעניין את אמצעי התקשורת בעבודתך המקצועית-קפדנית והאומנותית והמרהיבה כצלם והשקעתך בתכנים עתירי הידע.
יישר כוח!
בני דורן.


שלום ליגאל מורג,
תודה על המצגת החשובה. אי אפשר להישאר אדישים למקרא הדברים ולמראות שצילמת ברוב כשרון. כדברי מוש בן ארי - בדרך אל הבנק. הכל הפך להיות היום עניין של כסף. אין כבוד לטבע, אין הבנה שאת הכסף לא נוכל לאכול, כשנהרוס את כל הטבע שמסביבנו, אנו ובני עמים אחרים, שכורתים יערות גשם ומתעללים בטבע בכל דרך אפשרית. עולם הולך ונעלם. כמה חבל שאנחנו כולנו כל כך טיפשים, תאבי ממון ושררה?   המצגת שלך מאוד חשובה ואשלח אותה לכל המכותבים שלי.
תודה. בתיה בן-איון.ליגאל שלום רב,
תודה רבה על המצגת המרהיבה בנושא ים המלח. הסבריך מרשימים, לא ארוכים מדי ולא מכילים מילים "מפוצצות" ומונחים קשים. זו עבודת קודש. הנוכל לעמוד בפני הטייקונים בעלי מפעלי ים המלח שגורפים כספים מאוצרות הטבע של המדינה ומשקיעים מיליונים בפרסום שגוי ומטעה בכל ערוץ תקשורת, רק כדי לשמור על שמם הטוב?
המשך לשתף אותנו במצגותיך המעניינות והיפות.
בתודה מחיקה ואורי.
 


המצגת יפה כתמיד , אך חשובה יותר היא זעקתו של יגאל על הרמיה של מפעלי ים המלח אשר מסיבות של בצע כסף, הם אינם טורחים לגרוף מתחתית הבריכות את המשקעים שאינם סחירים ".

 


בוז לרמאים המתחזים ובושה לממשלת ישראל. נתי אליאש.

 


עוד לא ראיתי מצגת כזאת מדהימה של ים המלח. המצגת הכי יפה שקיבלתי עד כה, לכן שלחתי אותה להרבה אנשים בעולם.
רק חבל שלא זכה בשבעת פלאי עולם. המקום הכי קסום בעולם!!! אסנת


Visitor Hit Counter

בניית אתרים - ארטוויז'ן בע"מ