חורף 2004-5 - פברואר 2005

חורף 2004-5 - 15.2.05

תודה רבה יגאל

 

מצגת יפה להפליא. עם איזה מצלמה אתה מצלם? כל טוב והמשך - יגאל!כל הכבוד לך.

 


.שרה מקסים תודה ששיתפת אותי ביופי הזה,

 


יגאל שלום,

אני תמיד נהנה מחדש לפתוח את המחשב בבוקר ולמצוא מצגת יפיפיה מחכה לי. כך גם הבוקר.

מאחר ואני עוסק בניטור ואיכות המים בכינרת ובאגן ההיקוות שלה ומפעם לפעם מתבקש להכין מצגות על דרכי המים באגן ההיקוות, כמויות ואיכויות, אשמח אם אוכל להשתמש בכמה תמונות מהמצגת האחרונה שלך לצורך המחשה של הזרימות באגן ההיקוות של הכינרת בחורף 2005. כלומר, האם תוכל לשלוח לי את המצגת בפורמט PPT כך שאוכל לשלב מספר תמונות במצגת שלי? תוך כמובן, מתן מלוא הקרדיט וציון שם המקור. אגב, האם אתה מעוניין לשלוח אלי 3-4 תמונות יפות במיוחד של הכינרת, הירדן או הנחלים באגן ההיקוות, כדי שנוכל לתלות אותם בחדרי המשרדים אצלנו? במידה וכן אשמח לעשות זאת.  בברכה בני טלטש מנהל יח' אגן ההיקוות - מקורות

 


בס"ד

תודה יגאל, אתה גדול כמו תמיד. ממש מדהים ויפה. בברכה - שי יצחקי.

 


מצגת יפה ומרשימה מעוזי טאובר.

 


ליגאל שלום! מראות מרהיבים ותודה גם על הסיפורים המלווים אותם. יורם הורביץ.

 


יגאל שלום

תודה עבור המצגת היפייפיה והמיוחדת, וזו סיבה נוספת לתור ולסייר בארצינו היפה

.

 

העברתי לתפוצה שלי. תמשיך לשלוח מוצרים יפים נוספים. רפי רמון.

 


.

תודה תודה תודה גבריאלה פשוט מהמם ומקסים תמשיך לשלוח - תבורך

 


היי יגאל - מצגת נפלאה עם תמונות בהחלט פוטוגניות מאוד נהנייתי לראות את תמונות החורף והמים והשלגים - זמירה.

 


איזה טיול מהנה בארץ בלי לזוז מן הכסא!

אבל איך אתה מגיע לכל פינות החמד האלה ומאיזה עמדות תצפית. התענוג כולו שלי. תודה רבה תמר גריזים.

 


ליגאל מורג שלום והוקרה מיוחדת.

כפי שכבר ציינתי, קשה לאתר מילים נאותות לתיאור היופי שאתה קולט ומביע במצלnתך. לפני שנים, באלף הקודם, צילמתי גם אני בשחור לבן והתהדרתי בצילומי נוף שהעננים בלטו בהם. אך לא אשווה אותם עם היצירות שאתה מעלה. ואגב, נד המים שאתה מראה, מזכיר לי נד דומה שראיתי מעל לכינרת, הנד התקדם צפונה ועקר עץ אשכוליות עמוס בפרי, והניף אותו לאוויר. ובהקשר למים הרבים שצילמת, אני מטיף למעלה משלושים שנה לעצור את המים ולאצור אותם במאגרי תהום ועיליים. "הפצצתי" את כל הנוגעים בדבר ואף "הארץ" פרסם מאמר שלי בנושא, אך רק הקק"ל ומספר משקים פעלו לתפישת מים שהספיקו לצרכי השקייה כמעט עד סוף הקיץ. אולם באורח ממלכתי לא נעשתה פעולה להצלת הנחלים, בעיקר בדרום, הנהרסים באורח בלתי הפיך, כפי שראינו ביומני החדשות ועל הקרקע בנגב הצפוני ועל חוף ים המלח. ברשותך אני מצרף דברים בנושא כפי שיובאו בקרוב לדיון בפני הועד המנהל של רשות הגנים. ב ר ו ך ת י ר ו ש.

 


ליגאל שלום

פשוט נהדר - צלומים יפים, בחירה נאה ונופים יפים בתקופה משגעת באזור מדהים תודה אמנון.

 

 


שלום ליגאל מורג,

קיבלתי מחברה את המצגת הנהדרת שעשית על חורף 2005, וכמובן שהעברתי הלאה לחברי וביניהם גם לאורי בץ - החזאי הלאומי וחבר אישי - שביקש ממני להעביר אליך את המסר החיובי הבא, כלשונו.

חורף נהדר וכל מי שספד אותו, אני מכיר כמה כאלה, יכולים לראות את המצגת ולהתחפר.החורף עוד לא אמר את מילתו האחרונה אז תצפי לתופעות מעניינות אולי לא לטובת החקלאים אבל בטח לחובבי מזג אוויר. אגב העבירי את לשון הודעתי זאת למחבר המצגת אורי.

 


תודה עבור מצגת החורף היפהיפיה.

העברתי אותה לקרובת משפחה בגנוסר , היא מלאת התפעלות ותעביר לכל חבריה. היא בקשה ממני להודות לך בשמה. גדעון שדמי מזרע.

 


שתי הצעות:

1. תפנה למשרד החינוך, לדעתי ניתן ללמוד כך ידיעת הארץ הרבה יותר יעיל ומהנה מהאופן בו אני למדתי.

2. תבנה מצגת עם פטר מרום המשלבת את האגם הגווע והמתעורר, שחור לבן מול צבע בהתאמה.

זה יכול להיות שילוב מדהים. חיים.

 


ליגאל מורג שלום רב,

קיבלתי מינאי עוזיאל מצגת נהדרת ממראות הגליל והגולן. נפלא - תודה רבה!!

הערה: הישוב הגבוה ביותר הוא לא אודם. הישוב היהודי הגבוה ביותר הוא נמרוד עוד מספר
קילומטרים
צפונה, בין מסעדה ומג'דל שמס.
בברכה, מיקי.

 


שלום יגאל

תודה על המצגת היפה הקרדיט לתמונה של נד המים צריכה להינתן לרענן ארבל מקרית שמונה, ומלמד בשלומית, שהיה עם מצלמה בזמן ובמקום הנכון. יישר כח - עופר אבל.

 


שלום יגאל.
ידיד טוב שלי שלח לי את הקובץ הנקרא "חורף 2005", שאותו גם הוא קיבל מידידה שלו.
וזאת אני מספרת לך כדי שתדע עד כמה כולם מתפעלים ממנו, וגם שולחים אותו הלאה,

כדי שגם חבריהם יהנו. באיזו מסגרת צילמת את התמונות? נסעת באופן פרטני, או שאתה שייך לקבוצה או חוג צילום? האם יש לך תמונות נוספות מארצנו המהממת? אם כן- אשמח אם תוכל לשלוח לי. אז תודה על שאתה גורם לאנשים כמה רגעים (או פסק זמן) של כיף. אשמח לקבל ממך תשובה. שלומית בן-מנחם.

 


מורג שלום

רציתי להעיר לך על כמה טעויות במצגת שלך:

1. כשמדובר בחורף, אין דבר כזה "חורף 2005". בארץ שלנו העונות מתחלקות כך שהחורף יכול להיות תשס"ה או 2004-2005.

2. מפל נחל גמלא על 51 המטרים שלו רחוק מאד מלהיות הגבוה במפלי ארצנו. מפלים יבשים בארץ מגיעים לגבהים הרבה יותר גבוהים (נחל קדם, נחל ערוגות, נחל צאלים ועוד ועוד)

3. לג'רמק קוראים בעברית הר מירון.

 4. באופן כללי יש לציין כי כמות המשקעים השנה בארץ בכלל ובצפון הארץ בפרט (לפחות עד עכשיו) נמוכות באופן משמעותי ממה שראינו בשנתיים שחלפו. באופן כללי המצגת יפה מאד ומעניינת אך חשוב להקפיד! בברכה, אודי גלילי, השרות ההדרולוגי אזור הדרום.

 


יגאל,שלום! תודה על התמונות הנהדרות, אנחנו ,שלא יוצאים לטיולים,נהנים מהתמונות כפליים! כה לחי,והמשך בכך גם בעתיד בברכה,- מירי ובצלאל שביט.

 


קבלתי את המיצג היפיפה הזה בדו"אל דרך חברים, והרגשתי התרוממות נפש. ברצוני להודות לך על טרחתך, וכמובן יכולתך להעניק לנו ההדיוטות, והגמלאים( שלא תמיד מגיעים באופן אישי) את המראות הנפלאים הללו באמצעות המחשב. בתודה - בלה,

 


 

יגאל שלום

איננו מכירים, אבל הועברה אלי במייל מצגת חורף 2005 ורציתי לומר לך שמאוד אהבתי לראותה, התמונות .

 הנהדרות, ההסברים, .ממש חוויה, כל הכבוד חדוה הלר

 


שלום לך יגאל, איני מכירה אותך אך החלטתי לשלוח לך כמה מילות תודה והערכה להן אתה ראוי, עבור המצגת המקסימה שהכנת והעברת למכריך, אשר העבירוה הלאה, אני מתייחסת למצגת על נחלי הגליל והגולן בחורף , עם התמונות היפהפיות של הנחלים, המים הזורמים והשלג הבוהק. המצגת ערוכה בטוב טעם, מביאה את יפי ארצנו במלוא הדר והוד וממש מעוררת פטריוטיות, מה שבימינו הפך למצרך נדיר, והסיבות רבות. הרבה מצגות של נופים מחו"ל ומהארץ מסתובבות ברשת, אך זו ממש מקסימה במיוחד. זהוי האתרים בשמותיהם מוסיף הרבה . מצגת כובשת עין ולב! תודה .לך, בברכה, רלי רובינזון.שלום ליגאל, כרגיל, המצגות שלך מעולות. פטרה ממש נהדרת. תודה וכל הכבוד. חסיה.

Visitor Hit Counter

בניית אתרים - ארטוויז'ן בע"מ