חץ שחור

חץ שחור
 

קודם כל תודה רבה!!!!!! אני הייתי צנחן בגדוד 890 ואחר כך בקשר כאלחוטן מורס בחטיבה שלושים וחמש בתל-נוף.     החברה ואני בתוכם עבדנו בהקמת אנדרטת הצנחנים לא רחוק מתל-נוף לצד הכביש שמוביל דרומה.
התרגשתי מאוד למראה המצגת ששלחת לי "חץ-שחור.
שוב תודה.    דני האוסליך.


מרגש מאוד מאוד.   דודאית פורת.


בין היתר, שמתי לב ששירתת עד גיל 54.
אני איש חיל האוויר ותמיד סקרן לגבי החילות האחרות ומורשתם.
בסדיר (החל מ-1965) שרתתי בטיסות בכנף 1 (רמת דוד), אך במילואים לאחר קורסים, עברתי ליחידות בקרה.   שרתתי בעיקר באום חשיבה (מול אגם המר), בג'רמק, הר בנטל והחרמון. שרתתי עד גיל 52 ובשחרורי נקראתי למפקדת הצפון, בסטלה מאריס, למסדר שחרור.   שם נקראו שמות החיילים המשתחררים ולאחר כבוד רב, אל"מ הצדיע והגיש לנו תעודת שחרור, כולל את כל אותות המלחמה החל ממלחמת ששת הימים והמבצעים להם כל אחד היה זכאי.
שמתי לב, שאני הייתי הכי מבוגר שם, גם מבוגר מהאל"מ. רוב המשתחררים (שלא הכרתי איש מהם) היו צעירים, כמחצית גילי. זה לא עשה לי הרגשה טובה.
ובבניין ירושלים ננוחם.    אריכות ימים ובריאות טובה.      בני.


ליגאל  שבוע  טוב, תודה  רבה  על  המצגת  העצובה   מאוד,  אבל  בכל   זאת מרגשת.  
לא  ידעתי לדאבוני  על  האתר הזה.
תודה  רבה,  חשוב, וראוי, שכולם יכירו.    שוב תודה רבה,  ושבוע טוב,    יפה.


תודה לך יקירי, אתה משקיען גדול, כן ירבו כמוך. 
סעיד נבואני, בית המורשת הדרוזית ג'ולס,
0506204457


ליגאל שלום.
תודה על המצגת החדשה. לידיעתך: הוקם לאחרונה אתר הנצחה גדול ויפה של הצנחנים במלחמת יום כיפור. האתר נמצא  על פסגת "ההר העגול" שצמוד למושב עמיקם ממזרחו. שווה מאד לבקרו , להתרשם ולהנציחו במצגת משלך. בברכה ובידידות יעקב שורר.


חשוב בזמנים טרופים אלה לצפות ולזכור.         
שולמית זהר.


בוקר טוב יגאל,
תודה רבה על המצגות שלך בכלל ועל מצגת "חץ שחור" בפרט. אני נהנית מהן מאוד.
שאלה ברשותך - במצגת משולבת תמונה מתצפית נביה מרעי. אני מתכוונת לתמונה הראשונה בסדר לגבי האתר הזה - כשרואים את המכונית שלך ואת מגדל התצפית. האם אתה יכול להזכר אם זו תמונה מאוד ישנה? או חדשה יחסית? 
וכן הצעה: לכתוב "חץ שחור" בכותרת של המפה - זה מתאים. אבל האם לא ברור יותר אם שמות הישובים יהיו  באות בולטת (BOLD) במקום במרכאות גם הם? הכוונה היא ל שדרות ול מפלסים. ותיקון קטן: מדובר במאגר המים של ניר עם ולא באגם ניר עם.
תודה רבה.      יעל בוגין.ליגאל תודה. אחרי שנים הרבה הצלחת מהתרגשות להביא לחלוחית בעיני.
רמי רמז.


יגאל שלום. כרגיל מרגש.
בחץ שחור אנחנו מקיימים עם משפחת גולדין התכנסות כל שבוע קבלת שבת ביום שישי כבר שש שנים. מהשנה השלישית לנפילתו של הדר והשארתו בשדה הקרב.
השנה בה הבינו ההורים שאם לא תהיה פעילות עממית להשבת הבנים איש לא יחשוב עליהם. כל יום שישי , שם, במקום עם המסר הברור, בו לא השאירו הצנחנים אף חייל בשדה הקרב, אנחנו מנסים להוציא את הזעקה לעם ישראל והממשלה ולהחזיר את ערך הרעות בלעדו לא ננצח בקרב.
תודה שהעלית שוב את חץ שחור במצגותיך .
אני מגיעה לשם פעם בשבועיים ונושאת דברים. כמו כן אנו מקיימים פעמיים בשבוע פעילות בצמתים במדינת ישראל וכל יום א מול הממשלה בירושלים לפני ההתכנסות לישיבתם. 
בברכה - אורנה שמעוני.

 

איזה יופי..!  תודה רבה יגאל,  מצגת  ניפלאה ומרגשת ביותר . יפי הבלורית והתואר, צעירים  וצדיקים לנצח ...גיבורים אמיתיים ובלתי נשכחים... שהקריבו הכל מבלי שביקשו מאומה...תמשיך ותצליח  ושבוע טוב...מיכאל גרף  רו"ח, טורונטו קנדה.


בוקר טוב.    מצגת מדהימה, כרגיל אצלך...
אחד מבני כיתתי נהרג במלחמת קדש. יוחנן ביהם. כשראיתי את שמו ברשימת ההרוגים, בכיתי, כמו תמיד כשמזכירים את הקרבות ואת הנופלים.. החלטתי שאקדש את כולם כשאקרא את שמותיהם בקול.  קראתי וגיליתי עוד בן כיתה, שנהרג במבצע אחר. קראתי גם את שמות הנופלים במבצעים האחרים
תודה לך. חשוב ומרגש.   רעיון מוצלח לשים את רשימת חללי כל הפעולות יחדיו. תודה
שולחת לחברים שלי...  בריאות ואהבה.      זמרה .


שלום יגאל.
תודה עבור עוד מצגת מעולה.    קראתי את השמות על האנדרטאות השונות וגיליתי, כפי שציפיתי, שמות של בני כיתתי בבית הספר. אמנון אבוקאי נפל בפעולה בכונתילה לפי מבצע סיני ואלי גרינפלד בקרב בקלקילה. על נפילתו של אמנון סופר שהצנחנים כבשו את המקום ומחבל שהסתתר תחת מיטה ירה בו משם...
ערב טוב.   אדם .

 

Visitor Hit Counter

בניית אתרים - ארטוויז'ן בע"מ