כלא שטה כותרות

כלא שטה בכותרות
 

יגאל כל הכבוד על האקטואליה. שנה טובה גם בלי בריחת אסירים.  
לבושתי לא ידעתי שלכלא שטה קוראים גלבוע וכל אתמול חיפשתי מה זה כלא גלבוע. מעניין שאף אחד לא ידע להגיד לי שזה הכלא שאני כל כך מכירה.
שנה טובה מאורנה שמעוני.ליגאל מורג שלום  
ושנה טובה.
איננו מדינת עולם שלישי, יש אצלנו תעשיה, אוניברסיטאות,  אווירית מפעלים מתקדמים, תעשיית הי טק, חיל אויר, סיירות -שריון -חי''ר-תותחנים בעלי רמה .    אבל יש גם אירגונים כמו שרות בתי הסוהר ויחידות מסויימות במשטרה שבשל החוסר אטרקטיביות שלהן כוח האדם שם –חלקו נטול כישורים  ומחוסר ברירה מתקבל לאותו ארגון,  יותר גרוע זו תופעת ההחצנה והתעלמות מהלא בסדר ודיווח חסר, בנוסף לא ניתן להבין איך משרד אדריכלים מפרסם  באינטרנט  תוכניות של כלא [שלחתי לך בנייד], הזלזול באוייב עלה לנו כבר במלחמת יום כיפור  וכאן  יש את אותו הסימפטום שלא לדבר שאילוצי תקציב מאפשרים להשתמש בבתי כלא ישנים. היכן השכלול וההתאמה הישראלים ? היום בידע שיש בארץ ניתן לצקת ריצפה עם בטון מיוחד בשכבה דקה שלא מאפשר חציבה [בטון  ב 600 עם שבבי וידיה ומחול זכוכית ורשת שברגע שהיא נקרעת יש אזעקה ].  במקרה זה מסתבר שפעם היה בתא זה שרותים והיה פתח שנסתם בצורה רשלנית ביחד עם היחס המיוחד ,,הומניטרי'' לאסירים הביטחוניים  מעין אוטונומיה בתאיהם שנובעת מפחד הסוהרים מהם –השילוב הזה של התופעות שהזכרתי ביחד עם תרבות של אי דיווח אמת על המצב והצגת התמונה של הכל טוב והכל בסדר.
שנה טובה ונקווה לטוב.   שלי דוידוב.


ליגאל מורג, תודה על מצגת כלא שטה.
אכן הבריחה של אסירים היא כישלון גדול של שב"ס.  
מובן רב תודות על כל המצגות המעניינות שלך, שאתה שולח בהתמדה כל השנים. המצגות המצוינות שלך, הן פרי עבודתך הרבה בצילום, בכתיבת התכנים ובעריכה. בזכות המצגות שלך, אנחנו "מבקרים" במקומות רבים בארץ ובעולם.   איחולים לשנה טובה, לבריאות טובה,  ולהמשך יצירה פורייה ומהנה.     יעל ערן.


שנה טובה יגאל. שתהיה בריא.
יש סרט בדיוק כזה על מי שתיכנן להיכנס לכלא לצורך נקמה והכין קודם מנהרות לכל תאי הבידוד.    הרבה בריאות.  רוני.

אבוי לנו,  לאן הגענו!. 


אתה מנצל כל הזדמנות כדי להשמיץ….ראש השנה היום!!!
לשם שינוי תגיד משהו טוב על המדינה שלךאתה יכול להתבייש!!! 
 שנת שלווה ובריאות לכל מדינות העולם השלישי….שרה שדמי.
והנה מה שעניתי לה:
לא נעים לומר, אבל את היא המשמיצה.  אני עוסק מזה עשרות שנים ביצירת מצגות שמראות את ארצנו היפה, את הארכיאולוגיה שלה, ואת יצירותיהם הנהדרות של אנשיה (רק לפני שבוע הפצתי מצגת שמפארת את האמן דני קרוון ז"ל(ואת יצירותיו הנהדרות בארץ)  אבל מה לעשות שבשנים האחרונות מייצרים פה גם פשלות שונות ומשונות, ואם תבדקי את הפרטים  הרי זו האחרונה עולה על כולן, ומכיוון שלגמרי במקרה ביקרתי בבית הסוהר המככב בסיפור הזה, מצאתי לנכון לשתף אתכם בביקור הזה, ומה לעשות, תשבחות קשה לצרף כאן לתמונות.
מאחל לך הרבה בריאות ושנה טובה – יגאל.

  

שלום  יגאל.
תודה עבור מצגתך על כלא שטה, כמה שאתה זריז!
ושוב כל טוב לך וליקירייך בכל השנים הבאות.   אילה  ואדם.

תמהני שעד היום היית זקוק לאישור להיותנו מדינת עולם שלישי....
העיקר הבריאות.  גמר חתימה טובה.  יוסי.


ממש מרתק. מכוח איזו שליחות נתנו לך לצלם בבית הסוהר?
אגב – התרשמתי שהכלבים סולקו מהשטח.   
יהודית קרפ.

 

Visitor Hit Counter

בניית אתרים - ארטוויז'ן בע"מ