התבור - ההר וכנסיותיו - אוגוסט 2020

התבור - ההר וכנסיותיו - אוגוסט 2020
 

שלום יגאל,
צפינו במצגת של הר תבור. מאד נהנינו לשוב ולבקר במקום שבקרנו בעבר. טוב לראות נופים יפים ומקומות מעניינים.      תודה.     דרורה ואמנון ירון.

איזה יופי, איזו הנאה, איזה כיף. תודה יגאל, מרמי רמז.


יגאל יפה מאד.    
תודה ואל תרפה, יישר כחך.    שלמה.


ערב טוב, יגאל.
הפעם הגיעה המצגת וצפיתי בה כבר פעמיים.  תודה עבור  טרחתך לשלוח אותה כקובץ רגיל ממחשבך. העברתי לכמה מתכתבים שלנו.    אדם ווינץ.

ליגאל שלום רב.     תודה רבה עבור המצגת המעולה על התבוראודה לך אם תוכל לשלוח לנו את מצגת השווקים שהזכרת- לא קיבלנוה, בתודה ובברכה, יישר כח!! שלמה ורותי חן.ליגאל שלום,
המצגת על התבור מרשימה (וגם המוסיקה כמובן)  ביקרתי בהר מספר פעמים כי בעבר הייתי שכן לא רחוק  -  נולדתי וגדלתי בקבוץ מרחביה. אהבתי בתור נער את העליה החדה והמפותלת למעלה ובעיקר את התצפית על הנופים החקלאיים והירוקים בחורף והאביב. בתחילת שנות החמישים נסענו עם עגלה וזוג סוסים עד למרגלות ההר ואז טיפסנו רגלית למעלה.    היה כיף.     יום  נעים   יוסי זמרי .כרגיל יגאל... מקסים!!   
יוסי לשם.

 
כנסיית הטרנספיגורנצה, ההישתנות יפייפיה וכל כך צנועה בפנים - זה המיוחד שלה. מבחוץ ניראית מאד פשוטה.   המצגת שלך מלמדת ומאלפת אהבתי.   אורנה.שלום ליגאל.  
יפה מאוד.  נהנים.   נא המשך בבקשה.    שבת שלום. יוסף מאליק.

 
שלום ליגאל מורג,
נהניתי וגם החכמתי מהמצגת ששלחת. אין עליך! המשך בבריאות טובה,   בברכות,   נעמי שוט.  ירושלים.


בוקר טוב יגאל, 
 קיבלתי את מצגת התבור. נהניתי מאוד.
את קברי הנביאים לא קיבלתי.    אתי.

 

תודה רבה. יפה מאוד.  ממתין להבאות. עלה והצלח.
המתמיד בעיון,   יעקב קלמיצקס.

Beautiful photos. Thanks!    Joan Levin.

שלום יגאל,
התוכל בבקשה להעביר את מצגת התבור אל איציק שגב, כתובתו מצורפת כאן.אם תחליט לצלם את האוסף הארכיאולוגי על התבור, מי שיעזור לך הוא ד"ר וליד אטרש, ארכיאולוגי בכיר מרשות העתיקות, תושב דבוריה.      כל טוב, שמעון דר.

שלום יגאל,
תודה על המצגת המאלפת. מאחר ובן זוגי הינו גיאולוג (עשה את הדוקטורט באוניברסיטה העברית ועבד שנים רבות בתחום, עדיין מדריך תלמידים בעבודות גיאוטופ במכתש רמון, שמו ד"ר אריה איתמר), היה קשה לי שלא להוסיף קמצוץ למידע שהעברת בהקשר לגיאולוגיה באיזור: השקע הסורי אפריקאי עובר מצפון לדרום ולו תתי שברים ממזרח למערב. אחד מהם הינו תת שבר רציף (לעומת תתי שברים מגובבים בגליל ) העובר מבית-שאן דרך עמק יזרעאל, עמק זבולון, חיפה, ממשיך בקרקעית הים עד קפריסין. בגבעת המורה ניתן לראות את לוע הר הגעש. כיום הינו הר געש רדום. 

משערת שלא חידשתי דבר.  עדה


תודה לך יגאל, על המצגת הנהדרת.
בפעם הבאה שאתה באזורנו (בית השיטה), מוזמן להרים טלפון,,, אולי אצא איתך, לסיפורי האזור המרשימים שלנו.     כל טוב.   משה פלד.


טעות לעולם חוזרת. אל תתבאס זה לא רק שייך לגיל.  מאד  נהניתי משתי המצגות.   תודה. תמר גריזים.יגאל היקר.  
תודה על המצגת. מלאכת מחשבת. יישר כוחך.
יהודית קרפ.

תודה רבה על המצגת - אני מאוד מעריכה את פועלך...יום טוב,   כרמלה רייך.


היי,   
באמצעות המצגת שלך אני זוכה להיכנס לראשונה לכנסיה היוונית.
כרגיל, יפה מאד,       תודה,  אלי.

יפה מאוד ומחכים. תודה.  צביקה רותם, מורה דרך.


ליגאל החביב, 
תודה גדולה על המצגת היפהפיה והמחכימה.  כרגיל, אתה בכל פעם מתעלה על עצמך... תזכורת בגילי המופלג על ביקור בנעורי...הגיע הזמן לביקור מחודש. בעה"ש, בזמן לא רחוק.
בברכה,  רחל מלצקי - איצקוביץ.


בוקר טוב 
ותודה, יגאל.
אמנם הייתי מספר פעמים בהר תבור וכמובן, בכנסיות, אבל המצגת שלך מעולה (עלינו לתבור גם כדי לראות את "המעופפים" מהר תבור למטה...). התמונות וההסברים בכל המצגות שלך – אוהבת את ההסברים שלך ואת הצילומים המקסימים.
תבורך על עבודה נהדרת של שנים רבות!
שבוע טוב,  בריאות ואהבה.     זמרה .

היי יגאל.      מצגת נהדרת ומושקעת.  תודה רבה מקרב לב.   יישר כוח.
סעיד נבואני ,   עכו.

Visitor Hit Counter

בניית אתרים - ארטוויז'ן בע"מ